Jöttek a rendőrök, de még rugdosta az ajtót

Egy férfi telefonált be a rendőrségre, hogy Karcagon, a Szent István sugárút egyik társasházában az egyik lakás ajtaját egy férfi rugdossa.

MNO
2009. 12. 14. 15:02
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ez után a hívás után egy nő is betelefonált a karcagi ügyeletre, aki szintén beszámolt az esetről. A helyszínre kiérkező rendőrök elfogtak egy 17 éves fiatalt. A fiatalkorú fiú ellen többszörös körözés volt érvényben, más bűncselekmények elkövetése miatt is keresték, ezért előállítását követően előzetes letartóztatásba került. A betörésből és gépkocsifeltörésből származó tárgyak egy részét megtalálták és lefoglalták.

(szoljon.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.