Meghalt a motoros

Fának ütközött és a helyszínen meghalt egy motoros a 68-as úton Kéthely és Balatonszentgyörgy között – közölte a rendőrség pénteken az MTI-vel.

MNO
2010. 04. 30. 9:50
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A 44 éves marcali férfi vélhetően nem megfelelő sebességgel, nem az útviszonyoknak megfelelően vezette járművét, emiatt letért a jobb oldali árokba és ott egy fának ütközött – ismertette a csütörtökön történt baleset körülményeit a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálata.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.