A tűzoltóktól és a mentőktől kértek segítséget szombaton reggel a helyiek, miután az egyik ház lakóival nem tudtak kapcsolatba lépni. Az épületbe az Egerből riasztott tűzoltók hatoltak be, s hozták ki a bent talált személyeket.
Az egység egy hölgyet és egy fiatalembert talált odabent a pincében, s annak közelében. Kihozták őket, de már nem lehetett rajtuk segíteni – tájékoztatta a tragédiáról a heol.hu-t Mérai Péter főhadnagy, az Egri Hivatásos Önkormányzati Tűzoltóság szóvivője. Mint elmondta, a helyszínre kérték a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság Veszélyhelyzeti Felderítő Csoportját (VFCS) is. Az általuk elvégzett mérések bizonyították: a pince szénd-dioxiddal telítődött.
A háznál a rendőrség helyszínel, de még az ő munkatársaik is csak álarcban tudtak bemenni az épületbe.
(heol.hu)
Kocsis Máté elmondta mennyi halászlevet kell főznie a szegedi DPK-gyűlés után + videó














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!