Halálra gázolta a vonat

Elgázolt a vonat egy idős embert Orosházán, az Iglói úti vasúti átjárónál kedd délelőtt, a férfi a kórházban belehalt sérüléseibe – közölte a rendőrség az MTI-vel.

MNO
2010. 07. 27. 13:32
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A 77 éves orosházi lakos a vasútállomás felől a sínek melletti rakodóterületen kerékpározott, az Iglói út felé tartott. Mire a fénysorompóval védett vasúti átjáróhoz érkezett, a sorompó már zárva volt, a lámpa tilos jelzést mutatott. A biciklis ennek ellenére ráhajtott a sínekre, és a Szeged felől Békéscsabára tartó vonat elsodorta – tájékoztatott a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője.

Az idős ember olyan súlyosan megsérült, hogy a kórházban meghalt. A baleset körülményeit az orosházi rendőrkapitányság vizsgálja – tette hozzá Vargáné Szombati Andrea.

(MTI)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.