Lopott az automatából a bankigazgatónő

Letartóztatták az MKB Romexterra bank Targu Jiu-i fiókjának aligazgatónőjét, miután kiderült, hogy lopott a bankautomatából.

MNO
2010. 07. 28. 11:34
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az igazgatónő 270 ezer lejt tulajdonított el az automata széfjéből. A gyanúsítottat a Gorj megyei rendőr-felügyelőség 29 napos előzetes letartóztatásba helyezte.

Mint egy belső vizsgálat során kiderült, az aligazgatónő az elmúlt két évben több fiktív hitelszerződést is kötött Gorj és Dolj megyei személyek nevére.

(manna.ro)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.