Nem állt meg a határátkelőnél

Nem állt meg a gyulai határátkelőnél egy férfi péntek este. A holland sofőr fél 8 előtt érkezett az átkelőhöz Románia felől, és a buszoknak elkerített sávon nagy sebességgel keresztülhajtott.

MNO
2010. 07. 10. 12:52
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A rendőrség keresni kezdte a Peugeot Partner típusú kocsit és holland vezetőjét. Végül körülbelül 5 km-re az átkelőtől, a 44-es számú főút mellett találtak rá, a sofőr ugyanis autójával az árokba hajtott. Kiderült, hogy ittasan vezetett, úti okmányai nincsenek, csak egy holland jogosítvány van nála. Ráadásul a holland hatóság eltűnés miatt körözi. A férfit a rendőrség átadta a román hatóságoknak.

(beol.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.