Tóth Péter úgy fogalmazott: egy befektető cég két képviselője járt Kiskunhalason, a tárgyalásokon pedig megállapodtak arról, hogy a befektetők konkrét terveket juttatnak el a beruházásról az önkormányzatnak.
Kiskunhalas alpolgármestere, Lukács László azt mondta: nincs tudomása ilyen beruházásról, a városhoz semmilyen engedélyezési kérelem nem érkezett ezzel kapcsolatban.
A Trimp Holding Zrt. vezérigazgatója, Kökény Béla szerdán azt mondta, hogy a cég 10,5 milliárd forintos beruházással tervez megépíteni egy tengervíz alatti luxusszállodát Kiskunhalas mellett, a komplexum 2013 szeptemberének végén nyithatja meg kapuit. Ismertette: az engedélyezési tervek várhatóan októberre elkészülnek, így alkalmas időjárás esetén még az idén ősszel megkezdhetik a földmunkákat.
(MTI)
Maduro üzent Washingtonnak: Venezuela kész megvédeni szuverenitását















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!