Zord Gábor László: Nyugati kudarc Afganisztánban

MNO
2010. 07. 07. 6:59
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Zord Gábor László: Van, aki a történelmi tapasztalatok alapján biztosra veszi a kudarcot, van, aki még bízik abban, hogy ezúttal másképp lesz. Egy biztos: mint azt sokasodó jelek sejtetik, az Egyesült Államok vezette nyugati intervenció sorsa Afganisztánban rövidesen eldől. A vállalkozás kényszerű részeseként Magyarországnak ma már azon kellene igyekeznie, hogy lehetőleg kimaradjon a végső helytállásból.

(Magyar Nemzet, 2010. július 7.)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.