Kijöhet a rács mögül Lennon gyilkosa

Hétfőn kiengedhetik a börtönből John Lennon gyilkosát. Mark Chapman négy lövéssel végzett 1980 decemberében a világhírű zenésszel. Életfogytig tartó szabadságvesztésre ítélték, amelyből leghamarabb húsz év elteltével szabadulhat feltételesen.

MNO
2010. 08. 07. 13:08
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az elmúlt időszakban többször kezdeményezte szabadlábra helyezését, amire most szakértők szerint valós esélye van. Szabadulása ellen a New York-i Central Parkban Beatles-rajongók tüntettek.

(hírTV)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.