A férfi a tévét, a nő a laptopot várta hiába

Egy komlói férfi tett feljelentést, mivel az interneten keresztül megvásárolt és kifizetett televíziót augusztus vége óta nem kapta meg, és az eladót sem lehet elérni.

MNO
2010. 09. 07. 11:22
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ugyanígy járt egy pécsi nő, aki laptopot vásárolt egy internetes oldalon, azonban a vételár átutalását követően az eladóval nem tudja felvenni a kapcsolatot, és a kifizetett árut sem küldték meg részére.

(police.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.