Tujvel egyelőre nem kesereg

Tomas Tujvel egyelőre élni tudott Mezey György bizalmával, aki azt követően állította a Videoton kapujába a szlovák kapust, hogy a nyáron igazolt Bozovic rendkívül sok hibával játszott. Tujvel nyakába eddig egy potyát sem lehetett varrni, sőt volt, hogy ponthoz segítette a csapatát.

MNO
2010. 09. 03. 17:50
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

– Nagyon örülök, hogy az elmúlt hetekben a kezdőcsapatban kaptam helyet, a saját teljesítményemet viszont nem szeretném értékelni, mivel ez a vezetőedző dolga, ő dönt arról, hogy ki áll a gólvonalon – mondta Tujvel a székesfehérváriak hivatalos televíziójának. – Az biztos, hogy akadtak szép védéseim, de utólag visszanézve néhány meccshelyzetben más döntést hoztam volna. Sajnos a szerencse sok esetben nem állt mellettem. Gondolok itt a Ferencváros megpattanásból születő góljára, vagy legutóbb Czvitkovics büntetőjére, amely éppen hogy lehullott a gólvonal mögé. Ezeken a szituációkon azonban felesleges keseregni, teszem tovább a dolgomat, aztán az élet visszaadja ezeket az apróságokat. Lesz, amikor nekem kedvez a szerencse, nem a lövő játékosnak.

(nb1.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.