Seszták Ágnes: Tisztogatás?

MNO
2010. 10. 11. 7:36
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Seszták Ágnes: A 168 Óra írásának már a címe sem nyerő. A tisztogatás a mai generációknak szimpla kilincsfényesítést, ha jelent, és korántsem a csisztkát, a volt Szovjetunióban elkövetett törvénytelenségeket. Tisztogatnak a Magyar Televízióban? – riaszt a szerző, majd hosszan sorolja, miért igen, és hogy ez politikai manőver a javából. Miért, hogy csak akkor van politikai tisztogatás, amikor a polgári kormány kerül hatalomra? Miért, hogy amikor a szocialisták, szabad demokraták vérengzenek a médiában, az nem más, mint a szakma győzelme a keresztények dilettantizmusa felett? Húsz éve tart ez a szánalmas médiaháború, aminek köszönhetően mocsárig züllött mindkét tábor stílusa.

Magyar Nemzet, 2010. október 11.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.