Szili: Ezzel a berendezkedéssel vége a pártnak + Hang

A mostani berendezkedéssel vége az MSZP-nek – jelentette ki a Lánchíd Rádióban Szili Katalin. A szocialisták soraiból frissen távozott egykori házelnök új baloldali párt alapítása mellett döntött.

MNO
2010. 10. 06. 17:40
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Hallgassa meg a Lánchíd Rádió felvételét!


Szerinte az MSZP-nek le kell vonnia a megfelelő következtetéseket az országgyűlési és az önkormányzati választásokon elért eredményéből. Szili Katalin szerint az MSZP-nek sok tisztítótűzön kell még átmennie ahhoz, hogy a választók előtt azt a bizalmat visszanyerje, vagy azt a hitelességet, ami volt.

A Lánchíd Rádió kérdésére, miszerint a jelenlegi felállásában és a jelenlegi elvek mentén haladva labdába rúghat-e még a Magyar Szocialista Párt, a politikus nemmel válaszolt. Mint a volt házelnök fogalmazott: „Önmagában az én lépésem is jelzi azt, ami ebben az álláspont, vagyis hogy nem.”

A beszélgetést teljes terjedelmében csütörtökön 12 óra 30 perctől a Lánchíd Rádió Kulissza című műsorában hallhatják!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.