Szocialista vállrángatások után felújítják a „halálutat”

Öt év szocialista ígérgetései után 2011-ben végre elkezdődhet a 83-as főút Pápa és Győr közötti szakaszának felújítása. Bár az MSZP-s kormány a pápai repülőtér NATO-légibázissá válásakor vállalta, hogy megnyugtató módon rendezi a térség civil és katonai közlekedésének igényeit, a rekonstrukció elmaradt. A projektet most a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium a 193. helyről a negyven kiemelt hazai nagyberuházás közé emelte: az útfejlesztés – a tervek szerint – az összes települési elkerülő út megépítésével zajlik majd.

MNO
2010. 10. 31. 14:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.