Több segélykérőre számítottak

A várt növekedés helyett csökkent a múlt héten az első alkalommal munkanélküli segélyt igénylők száma az Egyesült Államokban az ország munkaügyi minisztériumának csütörtökön ismertetett adatai szerint.

MNO
2010. 10. 07. 17:03
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A segélykérelmek száma 11 ezerrel 445 ezerre csökkent az október 2-án véget ért héten. A szakértők azzal számoltak, hogy a segélyt igénylők száma 2 ezerrel bővül.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.