Kirabolták a benzinkutat

Kiraboltak egy benzinkutat Balatonlellén hétfőn hajnalban – közölte a rendőrség.

MNO
2010. 11. 01. 9:12
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egy 30-35 év körüli, arcát sállal takaró férfi fegyvernek látszó tárggyal a kasszában lévő pénz átadására kényszerítette a Rákóczi utcában lévő üzemanyagtöltő állomás két alkalmazottját – számolt be az esetről a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense. Bíró Gábor tájékoztatása szerint a rablás során senki nem sérült meg, a rabló, miután megkapta a pénzt, elszaladt. A rendőrség nagy erőkkel keresi a férfit, aki 165-170 cm magas, vékony testalkatú, és sötét kapucnis felsőt, sötétkék farmernadrágot viselt – mondta a sajtóreferens. Hozzátette: a nyomozás érdekeire tekintettel az ügy további részleteiről nem tudnak információt adni.

Bíró Gábor közölte: a rendőrök ellenőrző áteresztő pontokat állítottak fel, megkezdték az adatgyűjtést, és tanúkat keresnek. A főkapitányság bűnügyi osztálya kéri, hogy akik az esettel kapcsolatosan információval rendelkeznek, tegyenek bejelentést a 107-es , illetve a 112-es segélyhívó számokon.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.