A tömeg Izrael-ellenes szlogeneket skandált és Allahot dicsőítette. A hajón az izraeli blokád alatt álló Gázai övezetbe akartak segélyszállítmányt eljuttatni. A kommandósok nemzetközi vizeken támadták meg a hajót, amelynek a fedélzetén kilenc embert öltek meg. A márciusi eset miatt romlott meg Törökország és Izrael viszonya. Törökország továbbra is bocsánatot követel a történtekért, amire azonban Izrael nem hajlandó.
(hírTV)
Őrjöngő tömeg fogadta őket
Isztambulban több ezer, török és palesztin zászlót lobogtató ember fogadta a Mavi Marmara nevű hajót, amelyet izraeli kommandósok támadtak meg még májusban.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!