Debrecenben nyert a Fradi

Az FTC magabiztos játékkal 34-29-re győzött a Debrecen vendégeként a női kézilabda NB I elődöntőjének csütörtöki felvonásán, ezzel egyenlített az egyik fél második sikeréig tartó párharcában.

MNO
2011. 04. 14. 18:44

Női NB I, elődöntő, 2. mérkőzés:
DVSC-Korvex – FTC-Rail Cargo Hungaria 29-34 (17-22)
---------------------------------------------------

A párharc állása: 1-1. A harmadik mérkőzést május elsején rendezik a Népligetben.

A másik ágon a címvédő Győri Audi ETO KC 1-0-ra vezet a Syma-Vác ellen. A második találkozót április 28-án rendezik Vácott. Ha szükséges, a harmadik felvonásra Győrben kerül sor, május elsején.