Még van erő a forintban további javuláshoz, írta elemzők véleményét idézve a Dow Jones hírügynökség csütörtök reggel. Erre utal a szerdai, egymilliárd eurós kötvénykiadás négyszeres túljegyzése. Sok függ viszont az államháztartás áprilisi mérlegétől is, ez a nap folyamán jelenik meg.
A forint szerda este változatlan, a cseh korona 0,18 százalékkal erősebb, a lengyel zloty 0,01 százalékkal gyengébb volt a kedd estihez képest az euróval szemben.
(MTI)
Jó hír a devizahiteleseknek: tovább erősödhet a forint
Csütörtök reggel a forint 265,57/euró volt vételi oldalon, hajszállal gyengébb a szerdai késői 265,45/eurónál. A svájci frankkal szemben 207,65/franknál tartott, 0,10 százalékkal erősebben a szerda estinél.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!