Nevük elhallgatását kérő amerikai kormánytisztviselők nyilatkoztak arról, hogy a lelőtt al-Kaida-vezető otthonában erről szóló dokumentumokat találtak a kommandósok. Az egyik tervezett akció állítólag az amerikai vasúthálózatot vette volna célba. Közvetlen terrorfenyegetésről azonban egyelőre nem tudnak az amerikai hatóságok. A pakisztáni rajtaütés helyszínén talált számítógépeket és adathordozókat a szakértők jelenleg is vizsgálják. Barack Obama elnök ma találkozik a hadsereg különleges egységének több olyan tagjával, akik részt vettek az Oszama bin Laden elleni akcióban.
(HírTV)
Merényletet terveztek szeptember 11. tizedik évfordulójára
Oszama bin Laden újabb nagyszabású merényletre készült az Egyesült Államokban a 2001. szeptember 11-i támadások tizedik évfordulóján.• Obama „bezárja a kört”, és soha nem felejtik el, ami történt + Képek
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!