A Nemzeti Erőforrás Minisztérium tájékoztatása szerint a jelenlévők értékelték a probléma megoldására eddig kidolgozott programokat, egyeztettek a további lehetőségekről, ezek mellett pedig a felügyelet hatékonyságának növelése, a szükséges pénzügyi források meghatározása, valamint a büntetőjogi és egyéb szabályozások összehangolása is szerepelt a témák között.
Czene Attila Jacques Rogge NOB-elnök meghívására vett részt az ülésen, és az Európai Unió magyar elnökségét is képviselte a munkacsoport megbeszélésén. A testületet a márciusi NOB-szeminárium döntése alapján hozták létre, s azt várják tőle, hogy az év végéig javaslatokat dolgozzon ki a probléma kezelésére.
(MTI)
Czene Svájcban harcolt a bunda ellen
A sporthoz kötődő illegális szerencsejáték visszaszorításának lehetőségeiről tárgyalt szerdán a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) munkacsoportja, melynek lausanne-i megbeszélésén Czene Attila sportért felelős államtitkár is részt vett.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!