Európa tetején – 6 arany, 3 ezüst, 2 bronz + Képek

A szombati három arany után vasárnap délelőtt kettő, délután pedig még egy aranyérmet szereztek a magyar sportolók a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokságon. A kontinensviadal megmutatta, hogy a londoni olimpia előtt egy évvel a női kajak szakágtól várhatunk aranyakat – Kovács Katalin egymaga hármat is begyűjtött a szerb fővárosban. Az éremtáblázat első sorában a Hungary felirat olvasható.• Az aranyeső ma sem állt meg, lapátolják az érmeket a magyarok

2011. 06. 19. 12:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.