Reding kritizálja Magyarországot

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Nincs összhangban az Európai Unió Progress programjának szabályaival az abból anyagilag támogatott magyarországi abortuszellenes kampány – közölte Viviane Reding igazságügyi EU-biztos szerdán Strasbourgban, az Európai Parlamentben az új magyar alkotmányról folytatott vitában. • A szocialisták aktívan dolgoznak az ország lejáratásán

MNO
2011. 06. 08. 17:53
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.