A Petőfi sétányon gyalogolt hajnalban, amikor egy kéjhölgy felajánlotta a szolgáltatásait. A beszélgetés közben a nő ölelgette a férfit, majd hirtelen elbúcsúzott, és beült egy kocsiba a közelben, ahol többen vártak rá. Mint kiderült, a férje, a fia és annak barátnője várakozott az autóban. A kizsebelt férfi észrevette, hogy a zsebéből eltűnt 24 ezer forintja. Megpróbálta visszakérni, de az autós társaság elhajtott.
A pórul járt férfi a rendőrséghez fordult, a járőrök egy közeli benzinkútnál feltartóztatták a társaságot. Az autó utasai másképpen emlékeztek a történtekre. Ennek ellenére a nőt lopással gyanúsítják a rendőrök, eljárást indítottak ellene.
(kapos.hu)
Sokba került az ölelés
Egy békéscsabai férfi tett feljelentést a siófoki kapitányságon, hogy ellopták a pénzét.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!