Itt az első arany

Vereczkei Zsolt révén megszerezte első aranyérmét a magyar küldöttség a berlini paraúszó Európa-bajnokságon. Az együttes egyik legrutinosabb tagja 50 m háton utasította maga mögé a mezőnyt.

MNO
2011. 07. 06. 6:08
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Magyar Paralimpiai Bizottság (MPB) tájékoztatása szerint Vereczkei tíz év után lett ismét kontinenselső. A másik érmet kedden Zámbó Diána szerezte, aki szintén 50 m háton harmadikként ért célba. A magyarok eddig összesen egy-egy arany- és ezüst-, illetve négy bronzérmet gyűjtöttek az Eb-n.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.