Közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény megalapozott gyanújával állítottak elő két férfit vasárnap este a tatabányai rendőrök, miután keresztbeásták a Rét utcát. Nem volt vizük, ezért szó szerint kezükbe vették a probléma megoldását. A Rét utca egyik oldalán nincs kiépítve a vezetékes ivóvíz, az ott lakók kútból nyerik a vizet, amely szerintük emberi fogyasztásra alkalmatlan. Hiába kérték több fórumon is a probléma megoldását, nem történt semmi sem, ezért egy 21 éves fiatalember úgy döntött, maga oldja meg a szerinte tarthatatlan helyzetet. Tudta, hogy az utca másik oldalán egy összedőlt ház alatt van egy pince, ahol korábban kialakították a vízvezeték-hálózatot, ezért úgy döntött, hogy onnan vezeti át a vizet magához. Mivel a Rét utca burkolatának minősége nem a legjobb, ásót és lapátot ragadott és ásni kezdett keresztben a közúton.
Először egyedül dolgozott, majd később segítője is akadt. 16 éves barátjával már a csövet készültek lefektetni a jó 50 centiméter mély árokba, mikor a rendőrök megérkeztek és kötelezték őket, hogy állítsák helyre a közutat. A két férfi ellen közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény megalapozott gyanújával indított eljárást a Tatabányai Rendőrkapitányság közlekedésrendészeti osztálya.
(kemma.hu)
„Átvágták” az utat, hogy vízhez jussanak
Egészségtelennek találta egy tatabányai fiatalember a kútvizet, ezért az utat átvágva a szemközti szomszédtól próbált vizet szerezni.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!