A judoinfo.hu szaklap tájékoztatása szerint az olimpiai és világbajnok „Atom Anti”, valamint a világ- és Európa-bajnok Braun egy-egy nemzetközi versenyeket megjárt pólót írt alá és kereteztetett be mesterükkel, Hangyási Lászlóval együtt.
A becses ereklyékre a Vatera internetes piactéren lehet licitálni a pécsi cselgáncsszakosztály megalakulásának 50 éves jubileumára rendezendő Misina Kupa napján, szombaton 14 óráig. A licit teljes bevételét a Pécsi Gyermekklinika gyermeksebészeti osztálya által működtetett Visszatérés Alapítványnak ajánlják fel. A nyertesek személyesen a felajánlóktól vehetik át az emléktárgyakat a verseny helyszínén, a pécsi sportcsarnokban.
(MTI)
Ezek ugyanazok: előbújt a baloldal, Tisza Párt néven próbálkoznak















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!