Később alakul meg az MIT

Z. N.
2000. 11. 10. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Elhalasztották a Magyar Ifjúsági Tanács (MIT) korábban november 26-ra tervezett megalakítását az ifjúsági szervezetek. A hajnalig tartó egyeztetésen újabb javaslatok kerültek napirendre, amelyek megtárgyalása, valamint beépítése a MIT alapszabályába és szervezeti felépítésébe hosszabb időt vesz igénybe. Horváth László, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége sajtóreferense elmondta: a javaslatokkal tovább csiszolják az MIT tervezetét. Remélik, hogy egységes lesz az új ifjúsági képviselet, s csatlakozik hozzá a Magyar Gyermek és Ifjúsági Tanács (Magyit), valamint az Országos Középiskolai Érdekképviselet (OKÉ).

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.