Felfüggesztett Nógrádinak
Másfél éves szabadságvesztést kapott Nógrádi Zsolt olajtanú, akinek a büntetését tegnap a Pesti Központi Kerületi Bíróság két évre felfüggesztette. Az ügyészség a meggyilkolt olajvállalkozó, Nógrádi József fiát ötrendbeli büntetőeljárást eredményező hamis váddal és kétrendbeli nagy nyilvánosság előtt, jelentős érdeksérelmet okozó rágalmazással vádolta. Az elsőfokú ítélet szerint Nógrádi négyrendbeli hamis vád és kétrendbeli nagy nyilvánosság előtt elkövetett rágalmazásban bűnös. Az ügyészség és Nógrádi fellebbezett a döntés ellen.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!