Védekezni akartak a vádlottverők
A rendőrség kihallgatta azt az öt gyanúsítottat, akik a Fővárosi Bíróság szerda délutáni helyszíni bizonyítási kísérletén megverték a vádlottakat – értesült lapunk Balázs Norbert rendőr őrnagytól, a VIII. kerületi rendőrkapitányság bűnüldözési alosztályvezetőjétől. Az öt férfi közül egy gyanúsítottat, G. Ernőt még csütörtök este elfogtak, a többiek pedig feladták magukat. Ellenük aljas indokból elkövetett súlyos testi sértés bűntette miatt folytat eljárást a rendőrség.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!