Vizsgálat a csongrádi főnyomozó ellen

Bálint József
2002. 12. 23. 0:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Csongrádban meglepetést okozott a hír, amely szerint a megyei rendőr-főkapitányságon vizsgálat folyik a nyomozó osztály vezetője ellen. Bár az információt a Dél-magyarország című napilap már a napokban közreadta, az illetékesek mindmáig nem kommentálták az újság állításait. Hiába érdeklődött lapunk az ügyről, Tucakov Szilvána, a Csongrád megyei rendőrség sajtóreferense nem kívánt nyilatkozni. Lukács János megyei rendőrfőkapitány viszont korábban, a szegedi rendőrkapitány menesztése után kijelentette: nincs kizárva, hogy hamarosan újabb személycserék lesznek a rendőrségen. Úgy tudjuk, hogy a balástyai sorozatgyilkosság feltárásában is jeleskedő főnyomozó ellen tett bejelentések – amelyek alapján elindult a vizsgálat – nem a munkájával, hanem a magánéletével függnek össze.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.