A kormány segített az AKA Rt.-n

Újból kedvező helyzetbe kerülhetett az Alföld Koncessziós Autópálya (AKA) Rt., azzal ugyanis, hogy a magyar állam hozzájárulásával vehet fel 205 millió eurós, kedvező kamatozású refinanszírozási hitelt, az összeomlástól menekül meg a társaság.

Putsay Gábor
2003. 07. 20. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ugyanakkor sem a matrica bevezetéséről, sem pedig a sztráda továbbépítéséről nem sikerült a kormányt képviselő gazdasági tárcának megállapodnia, így az autósok továbbra is Európa legdrágább gyorsforgalmi útján haladhatnak. Az AKA Rt. legfeljebb minimális engedményre hajlandó.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.