Orvost és ápolónőt vertek meg

Randalírozó cigány család tagjai verték meg a kőbányai kórház egyik ügyeletes orvosát és ápolónőjét kedden. A hét-nyolc fős agresszív kompánia azért támadta meg az intézmény dolgozóit, mert azok nem távolítottak el egy mentálisan beteg idős hölgyet abból a kórteremből, ahol rokonuk is feküdt. A rendőrség vizsgálja, hogy a biztonsági őrök miért nem akadályozták meg a verekedést.

2003. 08. 20. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.