Ismeretlen tettes több lőfegyvert és hozzájuk való lőszert lopott el 1,2 millió forint értékben szombaton éjszaka a Bács-Kiskun megyei Helvécia község egyik lakásából. Hortobágyi István rendőr őrnagy, a megyei rendőr-főkapitányság sajtószóvivője elmondta: a feljelentést egy helvéciai férfi tette tegnap. Az egyelőre ismeretlen tolvaj az éjszaka leple alatt osont a lakóházba, ahonnan négy darab vadászpuskát, valamint töltényeket vitt el.
A meglopott férfi rendelkezett fegyvertartási engedéllyel, és a vadászpuskákat a fegyvertartás szabályainak megfelelően tartotta – tette hozzá a sajtószóvivő.
A kecskeméti rendőrkapitányság lopás miatt kezdett nyomozást.
*
Életveszélyes sérüléssel szállították kórházba azt a mezőőrt, akit ismeretlen tettes szombaton hasba lőtt a pest megyei Bugyi külterületén – tájékoztatta lapunkat a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese. A rendőrség képviselője a nyomozás érdekeire hivatkozva az emberölés kísérletének megalapozott gyanúja miatt indított eljárás eddigi eredményeiről nem számolt be.
Frei Tamás szerint Zelenszkijnek engednie kell, „ez itt a vége” + videó














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!