Függetlenül attól, hogy az Amstel álláspontja szerint a Brau-ajánlatot jóváhagyó PSZÁF-határozat bírósági felülvizsgálata nem érinti az ajánlat lebonyolítását, az Amstel – annak érdekében, hogy hozzájáruljon a tőkepiac biztonságos működéséhez – felfüggeszti ajánlatát – áll az Amstel közleményében.
Az ajánlatot már elfogadó részvényesek kérhetik a lebonyolítót, hogy leadott részvényeiket szolgáltassa vissza részükre. A részvényesek erre vonatkozó kérelméig a leadott részvényeket letétként őrzik meg az ajánlati időszak újrakezdéséig. Az ajánlat elfogadására nyitva álló időszak újrakezdéséről az Amstel rendkívüli közleményben fog tájékoztatást adni.
A TEBÉSZ tegnap közölte, hogy milyen intézkedéseket tett az Amstel–Brau-ügyben; a kisrészvényesek érdekvédelmi csoportja egyben tudatta, hogy a Budapesti Rendőr-főkapitányságon Szász Károly PSZÁF-elnök ellen „jogosulatlan adatkezelés” vétségének alapos gyanúja miatt feljelentést tett, amiért a TEBÉSZ által kért közérdekű adatokat az általa vezetett állami szerv eltitkolta.
A TEBÉSZ a büntető törvénykönyvre hivatkozva tette meg a feljelentést.

Kemény üzenetet küldött Gyurcsány volt felesége, szorul a hurok Magyar körül