Ismét drognyelő futárt fogtak

MTI
2003. 11. 25. 0:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egy ecuadori kábítószer-szállítót fogtak el a vámosok a Ferihegyi repülőtéren annak gyanújával, hogy a férfi kokainkapszulákat nyelt. A határőrök hívták fel a vámosok figyelmét egy hattagú, Ecuadorból Milánón keresztül vasárnap Budapestre érkező társaságra. Egyenként átvilágították őket, és egyikőjük testében gyanús anyagot találtak. Az illető beismerte, hogy 84 kokaintartalmú kapszulát nyelt le, amelynek feketepiaci értéke húszmillió forint – közölték tegnap a hatóságok. Alig egy hete ugyancsak egy ecuadori drogfutár bukott le repülőterünkön ötven kokainkapszulával a gyomrában.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.