Röviden

MTI - Munkatársainktól
2004. 05. 20. 17:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Nem lehet
Nem lehet államfő olyan személy, aki korábban miniszterelnök volt, és akinek olyan múltja van, mint Medgyessy Péternek – jelentette ki tegnap az SZDSZ-es Fodor Gábor annak ellenére, hogy a jelenlegi kormányfőt még senki nem jelölte erre a posztra. Tíz éve az MSZP-nek még nem is volt miniszterelnök-jelöltje, ám a szabad demokraták már jó előre tiltakoztak Horn Gyula jelölése ellen. A többit tudjuk.(Szabó)


Gránát robbant a katonanő kezében
Súlyos sérülésekkel szállították kórházba azt a 26 éves szerződéses katonanőt, akinek felrobbant a kezében egy villanógránát a szombathelyi kiképzőközpontban. (MTI)

Csőd szélén a rendőrség
Lassan kezelhetetlenné váló anyagi gondokról, jelenleg 30 millió forintos hiányról számolt be tegnap Tolna megye rendőrfőkapitánya Szekszárdon. Takarékossági intézkedéssorozatot vezettek be, de a vezető azt nem tudta megmondani, hogy a lépés mire lesz elég. (MTI)

Iskolában drogoztak
Tíztagú kábítószeres bandára csapott le a rendőrség a hét elején egy budapesti iskolánál. A diákok rendszeresen fogyasztottak, valamint társaiknak árusítottak marihuánát. Tegnap négy bolgár férfitől 2,8 kilogramm marihuánát foglaltak le a vámosok Röszkénél. (HP)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.