Kordonokat vásárol a BRFK

Új kordonokat vásárol a Budapesti Rendőr-főkapitányság a március 15-i nemzeti ünnep előestéjéig. A Közbeszerzési Értesítőben  megjelent felhívás szerint a BRFK nyílt eljárásban kétszáz, taposóval ellátott kordonrácsot kíván beszerezni.

2008. 02. 08. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A rendőrség csak olyan pályázótól fogad el ajánlatot, amelyik az utóbbi három évben legalább egyszer leszállított százhúsz kordonrácsot. Kedvező árajánlat esetén a BRFK a mennyiséget harminc százalékkal megnöveli. A kordonokat március 10-ig, a március 9-i szociális népszavazás másnapjáig, a március 15-i nemzeti ünnep előestéjéig kell leszállítani. Tafferner Éva, a BRFK szóvivője közölte: nem kifejezetten március 15-re vásárolják a kordonokat, hiszen ilyen eszközökre a rendőrségnek mindig szüksége van. Hangsúlyozta: a kordonok többségét eddig bérelte a BRFK, ami jóval többe került, mint ha saját tulajdonuk lett volna.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.