Reneszánsz lehetőségek

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Már csak alig egy hónap áll mindazon helyi közösségek rendelkezésére, amelyek részt kívánnak venni a reneszánsz év égisze alatt meghirdetett Tengertánc pályázaton. A kultusztárca a reneszánsz év részeként elsőként – minden szerénytelenség nélkül – a közművelődés reneszánszát hirdette meg, a közművelődési és közgyűjteményi pályázatokra összességében 1,260 milliárd  forintot szán.

Tölgyesi Gábor
2008. 03. 02. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.