Nincs újabb haladék a Fürdők völgye tervének ügyében
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetAz évek óta húzódó miskolctapolcai strandberuházásra tavaly kiírt, csaknem 12 milliárd forintos fejlesztés nyertese elvesztette a borsodi megyeszékhely önkormányzatának bizalmát, nem kezdte el az építkezést, ezért Miskolc vezetése úgy döntött: a Fürdők völgye-projektet – bírósági határozat nélkül – visszaveszi a szerződésszegő Pagony Béta Kft.-től.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!