Vetélkedés a főbírói posztért
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetEllentmondásos helyzet alakult ki a bíróságokon azt követően, hogy az Országgyűlés hétfőn nem választotta meg a Legfelsőbb Bíróság elnökévé Baka Andrást, az Emberi Jogok Európai Bíróságának volt bíráját. Megindult a vetélkedés a jelöltségért. Az államfő várhatóan csak ősszel állít új jelöltet a tisztségre. Akkor már nem áll az Országos Igazságszolgáltatási Tanács élén Lomnici Zoltán.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en













Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!