Brüsszelben vitázott Gyurcsány és Fico

Súlyosan csalódtak azok, akik a magyar miniszterelnökről azt állítják, mindig azt mondja, amit tárgyalópartnere hallani akar. Gyurcsány Ferenc a rendkívüli brüsszeli csúcs előtt Robert Fico szlovák kormányfővel tartott sajtókonferenciáján éppen olyan élesen ítélte el a magyarok elleni szlovák megnyilvánulásokat, mint ahogyan kollégája támadta elsősorban a „félfasiszta” Magyar Gárdát.

2008. 09. 12. 18:53
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.