Mi az SZDSZ kötelessége?
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA Népszabadságban publikált gyurcsányi dolgozat sok tekintetben megengedő: ha jól tesszük meg az első lépést, akkor pokoli jó második, harmadik lépésünk is lehet. Összességében életképesnek tartom a javaslatsort, bár sokkal jobban örültem volna, ha nem vesztegetünk el cirka két évet – mondta lapunknak adott interjújában Szanyi Tibor képviselő, az MSZP fenntartható fejlődés munkacsoportjának vezetője és a nemzetközi baloldali agytrösztként szolgáló Policy Network alelnöke.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!