Makettként már tökéletes
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetBár a nyáron olyan hírek is szárnyra kaptak, hogy a Ferencváros stadionja egy házzal odébb költözik az Üllői úton, és a klubot megvásárló Kevin McCabe az ingatlanon üzletközpontot húz fel, a tegnap bemutatott látványtervek a kétségkívül valószínűbbnek tetsző verziót erősítették meg. Az új stadion marad a régi helyén, de a jelenlegihez képest 90 fokkal elforgatják. Az első kapavágást azonban jövőre még nem ejtik meg. A kereskedelmi és szabadidőközponttal kombinált létesítmény építési munkálatai leghamarabb 2010-ben kezdődnek, s a beruházás összköltsége elérheti a 60 millió eurót, azaz a 15,9 milliárd forintot.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!