Gázt kap hazánktól Szerbia
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetMérsékelték a magyar korlátozást, de a jövő hétre 18 megyében iskolaszünetet rendeltek el, Szerbia kétmillió köbméter gázt kapott tegnap Magyarországtól, mivel a hazai fogyasztás 3 millió köbméterrel kevesebb volt szerdán a vártnál. Ennek köszönhetően az ipari fogyasztók gázkorlátozását is enyhítették. A hét végére meglehetősen hideget várnak a meteorológusok, ami növelheti a felhasználást.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!