Visszatért az egykori sikerek színhelyére

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Edzőként Kovács Ferenc nevéhez fűződik a magyar labdarúgás utolsó kontinentáliskupa-fináléja: a Videoton az ő irányításával jutott be az UEFA-kupa döntőjébe az 1984–85-ös kiírásban. A mester, aki 1978–79-ben nyolc mérkőzés erejéig a válogatott szövetségi kapitánya is volt, s jelenleg a felcsúti Puskás Ferenc Akadémia kollégáit és játékosait látja el jó tanácsokkal, ma ünnepli hetvenötödik születésnapját.

2009. 01. 17. 18:57
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.