Mit akar a Political Capital?

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Két esemény történt a héten a ferencvárosi időközi országgyűlési választás második fordulója előtt. A Fővárosi Bíróság jogerősen és végérvényesen elutasította a Political Capital kérését, amely szerint meg kellett volna semmisíteni a IX. kerületi választási eljárást. A Független Jogász Fórum az Alkotmánybírósághoz fordult, mert attól tart, hogy a kormány politikai manipulációt alkalmaz, és az elkövetkező választások előtt módosítani fogja a választókerületek határait.

2009. 02. 01. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.