Politikusok az ügyészségen?

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Elengedhetetlen Juhász Ferenc volt honvédelmi miniszter és Gráf József agrárminiszter újabb ügyészségi kihallgatása a pákozdi földüggyel kapcsolatban – közölte tegnap Budai Gyula, a Magyar Gazdakörök és Gazdaszövetkezetek Szövetségének igazgatója. A ügyészség korábban vádat emelt Benedek Fülöp, az agrártárca volt szakállamtitkára és két társa ellen, jelenleg pedig újabb nyomozást rendeltek el a két miniszter által aláírt, majd visszadátumozott megállapodás miatt.

Dénes Zoltán
2009. 02. 15. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.