Marian Cozma volt a szikra

Kálomista Gábor számos magyar film producereként vált ismertté. Kevesebben tudják azonban, hogy a filmes szakember nagy szurkolója az MKB Veszprém kézilabdacsapatának is, és évtizedek óta mély barátságot ápol a klub vezetésével, illetve több játékossal. Nem sokan ismerik nála jobban a csapat körüli viszonyokat, így kézenfekvő volt számára, hogy dokumentumfilmet forgasson Marian Cozma pályafutásáról, még ha többen meg is fenyegették: jobb volna, ha nem bolygatná az ügyet.

Velkei Tamás
2009. 03. 21. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.