Nyertesek: Rudolf, Csertői, Digi TV

Munkatársunktól
2009. 07. 05. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Rudolf Gergelyt, a bajnok DVSC csatárát választották meg a 2008/2009-es szezon legjobb játékosának a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) tegnapi, Telkiben megtartott elnökségi ülésén, míg az év vezetőedzője a Haladással bronzérmes Csertői Aurél lett.
Az MLSZ elnöksége elfogadta a Digi TV NB I-es mérkőzésekre vonatkozó közvetítési ajánlatát, de a következő két hétben a korábbi jogtulajdonos Sport TV élhet opciós lehetőségével, ha vállalja ugyanazokat a feltételeket.
Elkészítették a július 25-én kezdődő NB I-es bajnokság őszi szezonjának sorsolását is. Ez több kettős rangadóra – az egyszerűség kedvéért használjuk az 1970-es ’80-as években megszokott megnevezést, bár a színvonal és a hangulat nyilvánvalóan visszahozhatatlan – is lehetőséget kínálna a Puskás Ferenc Stadionban, ám ebbe az egyesületeknek is bele kell egyezniük.
A versenybizottság megtárgyalta a Szombathelyi Haladás és a Ferencváros kérelmét, és engedélyezte, hogy a két csapat egymással játsszon az első fordulóban, ám a találkozó elhalasztására nem adott lehetőséget – pedig a felek kizárólag ezért rukkoltak ki a szokatlan kéréssel.
A teljes programot a rajt előtt közöljük; ha már ma megtennénk, ki tudja, hányszor kellene változtatnunk rajta.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.